Możliwości Internetu zaskakują niejednego. Mamy łatwy dostęp do informacji, możliwość oglądania meczy na żywo, a także robienia zakupów czy płacenia rachunków bez wychodzenia z domu. Korzystanie z płatności internetowych niesie ze sobą bardzo dużo korzyści ne tylko dla klientów, ale również dla sprzedających swoje towary bądź usługi.

Krótki czas realizacji zamówienia

Możliwość dokonania szybkiej płatności jest zaletą nie tylko w oczach sprzedawcy, ale też kupującego. Pierwszy może liczyć na przelew nawet w ciągu kliku minut od złożenia zamówienia, dzięki czemu można od razu zająć się przygotowywaniem go do realizacji, a więc na przykład pakowania i wysyłki. Jest to niezwykle korzystne również dla kupującego, ponieważ może liczyć na to, że zamówienie w szybko się u niego znajdzie.

Łatwa obsługa

Szybkie płatności internetowe od Bluemedia są możliwe dzięki specjalnie opracowanym systemom, a ich szybkość nie jest powiązana tylko z czasem znalezienia się przelanej kwoty na rachunku bankowym sprzedającego, ale również łatwy proces robienia przelewu, na przykład w sklepie internetowym. W tym przypadku klient nie musi wpisywać osobno danych sprzedającego, jego rachunku bankowego i kwoty, jaka jest mu należna za towar i przesyłkę, ale również nie ma konieczności wpisywania własnych danych osobowych niezbędnych do wykonania przelewu. Wszystko dzieje się automatycznie – ze strony sklepu jest się automatycznie przekierowanym do banku, w którym posiada się rachunek, wystarczy tylko się zalogować, a w zakładce pojawią się już uzupełnione rubryki, wystarczy tylko zatwierdzić przelew kodem otrzymanym w wiadomości SMS. Rozwiązanie pozwala uniknąć błędów, które pojawiają się najczęściej podczas wpisywania numeru rachunku bankowego.

Kontrola nad przelewem

Sprzedający ma możliwość przeglądania historii przelewów na przykład w zakładce sklepu internetowego bez konieczności logowania się do bankowości internetowej. Niezwykle przydatna jest również opcja, która pozwala na sprawdzanie aktualnego statusu przelewu oraz przebiegu transakcji.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here