Wiele z nas zastanawia się: jaki zawód wybrać? Pytanie do męczy wiele młodych osób, ale nie tylko Osoby starsze stażem tak samo zastanawiają się nad tym jaka praca byłaby dla nich lepsza oraz korzystniejsza. Aby odpowiedzieć na to pytanie zajrzeliśmy do raportu przygotowanego dla Business Insider Polska przez firmę Hays.

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/najlepsze-zawody-w-polsce/

Najlepszymi zawodami w Polsce w 2020 roku okazały się: specjalista do spraw cyberbezpieczeństwa, IT developer, ekspert do spraw zatrudnienia. Jednak nie jest to koniec tej listy. Przekonaj się jakie są najlepsze zawody w Polsce. 

Najlepsze zawody w Polsce 2020 rok

Wśród ekspertów najbardziej polecanych zawodów znajduje się od lat IT Deweloper. Jest to osoba która zajmuje się tworzeniem kodu serwisów w danym języku programowania. Jednak oprogramowanie jest to tylko mała część jego obowiązków. Bardzo często Osoba będąca IT Deweloperem odpowiada za tworzenie nowych koncepcji, przygotowanie tekstu czy też dokumentacji technicznej. Według ekspertów z firmy Hays , szczególnie pożądane są osoby biegłe w programach takich jak Java, .NET , a także osoby zajmujące się technologiami mobilnymi.

Pracodawcy będą również poszukiwać specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa. Taki zawód wiąże się między innymi z rozwojem e-commerce oraz przenoszeniem do internetu naszego „analogowego” życia.

Business insider, jest to osoba, która uczestniczy w tworzeniu całych jednostek odpowiadających za zapewnienie wirtualnego bezpieczeństwa. Specjaliści do spraw Human Resource, będą szczególnie poszukiwani, jeżeli będą znać się na różnych, będą szczególnie poszukiwani, jeżeli będą znać się na różnych aspektach HR. 

Na takiej liście będą znajdować się osoby od szkoleń oraz rozwoju pracowników, Pracowniczych benefitów, a także specjalistów w tematyce prawa pracy czy administracji.

2020 roku z zatrudnieniem nie powinny mieć również problemów osoby z dziedziny medycyny. Personel medyczny przez obecną sytuację związaną z koronawirusem będzie wręcz pożądanych. Firma Hays uważa, że będzie to szczególnie związane z niedoborem lekarzy, starzeniem się społeczeństwa oraz innowacyjnymi sposobami diagnostyki i leczenia pacjentów.

Zobacz też: http://www.fondital.pl/certyfikat-systemu-zarzadzania-energia-is0-50001/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here