Szara codzienność i praca na etacie dość często zmusza osoby do wzięcia kredytu. Zapewne każdy ma marzenia- podobnie było ze mną. Mając zdecydowanie ograniczone zasoby pieniężne postanowiłem zaciągnąć kredyt 30000 złotych.

Co do tego jak je wydam możliwości było naprawdę wiele. Jedną z nich było moje wymarzone auto, które miałem możliwość kupić za około 27000 tysięcy złotych. Przy dobrych wiatrach mógłbym wydusić nieco niższą cenę, więc cała sytuacja wyglądała niezwykle interesująco.

Auto posiadało wszystko czego oczekiwałem. Wygoda, komfort i luksus- to wszystko mogłem mieć, jednak stwierdziłem, że jeszcze dobrze się zastanowię.
Kolejnym pomysłem na wydanie kredytu było auto oraz remont mieszkania. W przeciwieństwie do wymarzonego auta, te będzie znacznie uboższe, jednak wcale nie było ono tragiczne. Na plus przemawiał także remont generalny mieszkania. W tej kwestii decyzja nie należała jedynie do mnie, ale również i mojej żony. Po dokładnym namyśle stwierdziliśmy, że wstrzymamy się z zakupem samochodu, a wszystkie pieniądze przeznaczymy na mieszkanie.

Moje marzenie o aucie musiało odejść na jakiś czas, tym bardziej, że nasze dziecko było już w drodze.
Tak więc po otrzymaniu gotówki stwierdziliśmy, że pora wybrać się na zakupy. Możliwości było naprawdę wiele i nie mieliśmy pojęcia od czego zacząć. Postanowiliśmy wymienić w pierwszej kolejności podłogi, które wyglądały mało estetycznie.

Przechadzając się po półkach sklepowych natrafiliśmy na piękne panele podłogowe, które dodatkowo miały obniżoną cenę. Była to kusząca propozycja więc postanowiliśmy z niej skorzystać. Za tymi konkretnymi panelami przemawiał także fakt, że potrzebowaliśmy bardzo dużej ilości materiału. Znaczna obniżka cen sprawiła, że wydaliśmy niewiele pieniędzy, otrzymując jednocześnie panele bardzo dobrej jakości.

kredyt 30000

Na remont czekały także ściany, które od lat nie były malowane. Tak więc wybór padł na farbę o kolorze jasnoniebieskim. Zarówno mi, jak i małżonce kolor ten przypadł do gustu.
Po zakupie farby oraz paneli udaliśmy się do kolejnego sklepu gdzie musieliśmy kupić nowe meble oraz drzwi. Tu już koszta były znacznie wyższe. W pierwszej kolejności postanowiliśmy zakupić meble do salonu. Ich szeroki wybór znacznie utrudniał wybranie odpowiednich. Jednakże żona postanowiła sama zadecydować o ich wyborze.

W przeciwieństwie do mebli, zakup drzwi odbył się niezwykle szybko. Nasze zakupy miały być dostarczone i wniesione jeszcze tego samego dnia.
Jako, że zbliżał się wieczór postanowiliśmy wrócić do domu i czekać na dostawę. Chwilę po powrocie meble dotarły do nas, a my byliśmy bardzo zadowoleni.

Następne zakupy odbyły się na kolejny dzień, gdzie stwierdziliśmy, że poszukamy dla nas większego auta. Naturalnie samochód nie mógł być zbyt drogi, ponieważ remont trwał w najlepsze. Kwota około 10000 złotych powinna starczyć na dobry sprzęt. Zakup samochodu wcale nie był prosty. Objeździliśmy dziesiątki komisów, jednak nie znaleźliśmy nic ciekawego. Byliśmy zawiedzeni, a w szczególności ja. Jednak w drodze powrotnej napotkaliśmy ciekawy model w bardzo atrakcyjnej cenie. Auto te od razu wpadło mi w oko. Postanowiłem zadzwonić do właściciela i dopytać się o szczegóły. Za tym konkretnym autem przemawiał także fakt, że było ono duże. Sprzedający umówił się ze mną za 15 minut. Poczekaliśmy chwilę na niego, aż wreszcie przyjechał.

Właściciel był niezwykle miłą osobą, z którą można było się dogadać. Opuścił nam znacznie cenę, dzięki czemu bez cienia wątpliwości wzięliśmy ten samochód.
To był także udany dzień pod kątem zakupów za wzięty kredyt. Wszelkie wydatki zostały całkowicie zminimalizowane. Pozostałe pieniądze włożyliśmy w mieszkanie, które po całkowitym remoncie wygląda jak nowe.

portfel

Kredyt to świetna możliwość na zakup tego czego chcemy. Może to być zarówno samochód, mieszkanie, jak i cokolwiek innego. Jedno jest pewne- biorąc kredyt trzeba zrobić to z głową. Nie warto popadać w emocje, a wręcz przeciwnie. Wszystko trzeba dokładnie przemyśleć oraz zwrócić uwagę na oprocentowanie.
Im jest ono mniejsze tym lepiej dla nas. To szczególnie istotne w przypadku kredytów na duże kwoty. Ja trafiłem na świetną ofertę, której nie żałuję, a wręcz przeciwnie. Mogłem spełnić swoje marzenia oraz mojej żony. Spłata takiego kredytu nie powinna stanowić dla nas najmniejszego problemu.

Kredyt na kwotę 30000 złotych jest rozwiązaniem sprawdzającym się w każdym przypadku. Nie jest to kwota nieosiągalna i trudna do spłacenia, a z drugiej strony można kupić naprawdę dużo.
Marzenia mogą spełnić się w ciągu chwili.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here