Osoby, które są zainteresowane zaciągnięciem kredytu przez Internet będą bardzo zadowolone, bo dzisiaj nie trzeba wypełniać aż tylu wniosków i nie trzeba tylu dokumentów. Oznacza to, że w krótkim czasie wypełniamy to, co trzeba i odsyłamy. To czy dostaniemy pieniądze czy nie zależne będzie od kogoś na górze, kto o tym decyduje. Jeśli nie mamy zdolności kredytowej to niestety, ale nie mamy, co liczyć na to, że jakikolwiek bank będzie chciał z nami rozmawiać.

Problemem przy odmowie jest to, że bank nigdy nam nie powie, co się stało i dlaczego pieniędzy nie otrzymamy. Takie jest prawo i nic się na to nie poradzi. Jeśli kolejny bank nie daje nam pieniędzy nawet małej kwoty to oznacza, że jesteśmy w rejestrze dłużników. Jeśli dostajemy się na czarną listę to wtedy czy z zaświadczeniami czy bez nie otrzymamy pieniędzy. Dla nas jedynym rozwiązaniem będzie tutaj postawienie na prywatną firmę pożyczkową.

Tam problemów nie robią i sprawdzają wszystko o wiele bardziej pobłażliwie. Trzeba będzie zastanowić się wtedy czy takie rozwiązanie jest dla nas odpowiednie. Wyliczamy sobie wszystkie za i przeciw i wiemy czy ta oferta nas interesuje czy nie. Zawsze sprawdzamy warunki i kwotę końcową kredytu. Nie ma znaczenia czy to kredyt w banku czy w prywatnej firmie. Najczęściej w przypadku banku wystarczy dowód osobisty, dzięki któremu wszystko można będzie sprawdzić. Jeśli chodzi o firmę prywatną to proszą o przesłanie grosza na podane przez nich konto. Jedni i drugi mogą wtedy w kilka minut zweryfikować czy jesteśmy w grupie ryzyka i nie otrzymamy kredytu czy jednak warto nam dać kredyt zaufania.

Ile pieniędzy możemy otrzymać?

Najczęściej bez zaświadczeń można otrzymać około pięciu tysięcy złotych. Kwota ta jednak jest zależna od tego, z jakiego banku czy firmy korzystamy. Niektóre z nich mogą nam zaoferować nawet kilkaset tysięcy złotych kredytu. Nie ma się też, co łudzić, że osoby, które nie mają żadnych dochodów otrzymają pieniądze. W przypadku prywatnej firmy możemy jeszcze liczyć na pożyczkę pod zastaw czy to domu czy samochodu.

Najważniejsze jest przecież to żebyśmy uzyskali pieniądze, ale nie kosztem kiepskich warunków, pod jakimi się podpiszemy. Umowa, jaką podpiszemy musi być dla nas czytelna, nigdy nie podpisujemy czegoś, czego nie możemy zrozumieć. Pożyczki bez zaświadczeń są w Polsce bardzo popularne, bo nie trzeba chodzić do pracy i przynosić zaświadczenia. Nie każdy przecież chce się z tym aż tak afiszować. Wtedy im mniej dokumentów trzeba przynieść tym lepiej jest dla nas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here