Zanim otrzymamy pożyczkę od firmy, która nie jest bankiem trzeba będzie wysłać im numer swojego konta, dlaczego? To sposób na zweryfikowanie naszej zdolności kredytowej. Jeśli nie mamy żadnych problemów ze spłacaniem rat to nam dadzą dokładnie taką kwotę pieniędzy, jaka jest nam potrzebna. Dla takich firm zdolność kredytowa nie jest aż taka ważna wiedzą, że skoro do nich przychodzimy to znaczy, że banki za mocno nas sprawdzały i nic nam nie dadzą.

Dobrze, że takie firmy istnieją, bo wiele osób by nie otrzymało pieniędzy z banków, czyli mieliby problem żeby kupić telewizor, czy spłacić jakąś należność do energetyki czy gazowni. Powody, dla których zaciągamy kredyty są bardzo różne. Dla takiej firmy nie ma znaczenia cel, dla którego chcemy pożyczyć pieniądze i to też jest dobre, bo bardzo często banki chcą widzieć wszystko. My nie musimy chcieć to im powiedzieć, bo to nasza sprawa, ale przepisy bywają bardzo różne i trzeba się z tym liczyć. Oczywiście można od razu wybrać firmę pożyczkową i mieć ten problem z głowy.

Rozwiązań znajdziemy naprawdę bardzo dużo, dlatego jeśli tylko chcemy otrzymać pieniądze to przesyłam grosz na konto podane przez firmę pożyczkową. To pokazuje, że nie są to firmy, które chcą nas oszukać. Wystarczy jeden grosz i już wiele o nas wiedzą. Zaletą jest również to, że cały proces sprawdzania naszego konta bankowego zajmuje kilka minut. W kilka chwil mamy odpowiedź czy można coś z tym zrobić i dadzą nam pieniądze czy może aż tyle nie dostaniemy? Różnie to bywa, ale w większości przypadków takie firmy chętnie udzielają pożyczek.

Szukamy odpowiedniej firmy

Trzeba wybrać pewną i znaną firmę, która oferuje pożyczki, bo wtedy oszczędzamy swój czas. Wiemy, że trafiliśmy do kogoś, kto w rzetelny sposób podchodzi do sprawdzania konta i że zrobi to bardzo szybko. Jeśli firma zadecyduje, że otrzymujemy pieniądze to nie trzeba na nie czekać tydzień czy dwa. W kilkanaście minut pieniądze pojawią się na naszym koncie. Wysłaliśmy im przecież numer konta na ten numer odeślą nam pieniądze.

Proste? Bardzo proste, dlatego jeśli tylko chcemy pieniądze to trzeba będzie taką firmę wybrać. Nie ma szybszego sposobu na otrzymanie pieniędzy. Żaden bank nie działa tak szybko, chociaż w reklamach często o tym słyszymy. Musimy, zatem wybierać kogoś, kto naprawdę jest w stanie w kilkanaście minut sprawdzić czy można nam dać pieniądze, a jeśli tak to przesyła je od razu na nasze konto. My korzystamy z pieniędzy wtedy, kiedy chcemy, ale pamiętajmy też o spłaceniu należności na czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here