Nadwyżkę kapitału coraz częściej lokujemy w nieruchomościach. W tej roli świetnie sprawdzą się również apartamenty w Gdańsku. Dlaczego warto je wybrać?

Gdański rynek mieszkaniowy w ostatnich latach znacznie się ożywił. Deweloperzy realizują tutaj wiele nowych inwestycji, które nakierowane są również na najbardziej wymagających klientów. Wielu kupujących nieruchomości w Gdańsku to aktualnie inwestorzy, którym zależy na przyszłościowym ulokowaniu swoich pieniędzy. Jakie są głównie zalety inwestowania w apartamenty na sprzedaż w Gdańsku?

Wspaniała lokalizacja – nie tylko na wakacje

Gdańsk bardzo często kojarzymy z wakacjami ze względu na Morze Bałtyckie, ale warto wskazać, że to miasto popularne przez cały rok. Chętnie wybierane przez studentów, zagraniczne firmy, turystów, którzy doceniają jego piękno również zimą. Zatem apartamenty na sprzedaż w Gdańsku to doskonały pomysł na wynajem krótkoterminowy, czyli wynajem turystyczny. Stanowi on atrakcyjną alternatywę dla hoteli oraz innych miejsc noclegowych dla tych turystów, którym zależy na większej przestrzeni, prywatności i komforcie.

Wysokie ceny nieruchomości – szansa na wysoki zysk

Turystyczny wynajem mieszkań, które określane są mianem aparthoteli, to szansa na wysokie zyski, biorąc pod uwagę ceny wynajmu, które mogą wynosić wtedy od około 150 do nawet ponad 500 złotych za dobę. Zatem za apartamenty w Gdańsku trzeba zapłacić dość dużo, ale z drugiej strony generują one również wysoki zysk.

Szeroka gama nowych ofert prosto od deweloperów

Dodatkowo warto też zaznaczyć, że obecnie wielu deweloperów rozpoczęło swoje inwestycje w Gdańsku, dlatego też inwestorzy mają w czym przebierać, więc mogą dobrać najkorzystniejsze dla nich opcje. Do dyspozycji są także prestiżowo położone nieruchomości w centrum miasta, które stanowią idealną lokalizację pod apartamenty na wynajem – aparthotele. Z aktualnymi ofertami apartamentów na sprzedaż w Gdańsku można się zapoznać wchodząc na stronę riverfront.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here